Daria Goździewicz

Lekarz weterynarii

Krótko o sobie.

Studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu ukończyłam w 2010 r. Następnie krótko zajmowałam się szkoleniem, wychowaniem i terapią behawioralną psów w ramach prowadzonej przeze mnie szkoły Smart Dog. Następnie od 2011 r. prowadzę gabinet weterynaryjny o nazwie odziedziczonej po poprzednim zajęciu. Gabinet prowdzę wspólnie z Tomkiem- prywatnie narzeczonym. STaram się rególarnie uczestniczyć w kursach, konferencjach i kongresach organizowanych przez Vetco oraz Polskie Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.

 Prywatnie w naszym życiu towarzyszą nam dwie suczki: Milka i Kola, 2 świnki morskie: Ben i Messi, dwa szczury: Mysza i Aspera oraz w lecznicy swoim śpiewem towarzyszą nam 2 papużki faliste.

Milka ( z nami od 2007 r.) i Kola ( od 2011 r.) są kundelkami, znajdami i wspaniałymi towarzyszkami. Wspólnie uprawiamy psi sport: agility.

W pracy zawodowej zwracam dużą uwagę na kontakt z pacjentem, aby był on jak najbardziej przyjazny dla zwierząt i nie generował niepotrzebnego stresu. Zwierzęta są celem mojej pracy a nie przedmiotem.